Kontakt oss

Paxster AS

Sentralbord: +47 699 71 500

Trykk for å sende oss en epost

 

Gate: Bredmyra 3

Postnummer: 1739

Poststed: Borgenhaugen

Land: Norge

 

Vi foretrekker faktura som pdf-vedlegg i epost til:

invoice@paxster.no

Servicemottak:

NORGE + INTERNASJONALT

For teknisk brukerstøtte, booking av service og generelle spørsmål:

Telefon: +47 4770 1100

Epost: service@paxster.no

 

TYSKLAND

For teknisk brukerstøtte, booking av service og generelle spørsmål:

Telefon: 0800 80 22 007

Epost: service@paxster.no

 

Reservedelslager:

NORGE + INTERNASJONALT

For prisforespørsler, veiledning i delevalg eller konkrete ordre:

Epost: reservedeler@paxster.no

 

Garantier:

NORGE + INTERNASJONALT

Reparasjonssøknader, godkjenninger og garantirelaterte spørsmål:

Epost: warranty@paxster.no

Kontaktpersoner i Paxster

Lasse Hansen

Administrerende Direktør

Mobil: +47 909 28 342

Email: lasse.hansen@paxster.no

Helge Brudeli

Utviklingssjef

Mobil: +47 911 80 835

Email: helge.brudeli@paxster.no

Dharmendra Sikotra

QHSE-sjef

Mobil: +47 977 45 398

Email: dharmendra.sikotra@paxster.no

Hjalmar Andara

Økonomidirektør

Mobil: +47 930 67 186

Email: hjalmar.andara@paxster.no

Thor Johansen

Salgs- og markedsføringsdirektør

Mobil: +47 982 80 440

Email: thor.johansen@paxster.no

Aleksander Hansen

Service- og Ettermarkedssjef

Mobil: +47 951 81 485

Email: aleksander.hansen@paxster.no

Arnstein Klevmoen

Fabrikksjef

Mobil: +47 958 53 077

Email: arnstein.klevmoen@paxster.no

Anne Robertsen

Resepsjon & Sentralbord

Mobil: 

Email: anne.robertsen@paxster.no

Sverre Ingebrigtsen

Innkjøps- og Logistikksjef

Mobil: +47 414 14 979

Email: sverre.ingebrigtsen@paxster.no

Ole Johansson

Driftssjef

Mobil: +47 484 43 430

Email: ole.johansson@paxster.no

Lars Reinskou

Kontorsjef - Service

Mobil: +47 901 37 137

Email: lars.reinskou@paxster.no

Jörg Ziemann

Teknisk Spesialist /
Ettermarked Tyskland

Mobil: +47 480 39 444

Email: joerg.ziemann@paxster.no

Skriv til oss